BEN

Datum ztráty 15.11.2014
Místo ztráty Praha 6, Vokovická
Telefon 724063218
Odměna ANO
Jméno BEN
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Bišonek
Věk 6 let
Barva Bílá, ostříhaný
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
BENÍK je klasický čistokrevný bišonek bílé barvy, 6 let starý, váží cca 6 kg. Je čerstvě ostříhaný. Na sobě má černý látkový obojek s patronkou s tel.číslem. Chybí nám, je to trošku zmatkář :( Ztratil se v 9:30 hodin, směr z Vokovické ulice - Praha 6, Park Divoká Šárka. Okolí zná. Fyzicky je aktivní, není to plavec. Autem je zvyklý jezdit. Je přátelský, nejde sice ke každému, ale na pamlsek by se asi nalákat nechal. Ostatní pejsky snáší dobře. Ilustrační foto - pravé foto dodáme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se BEN

Přihlášení: