Ben

Datum ztráty 10.01.2016
Místo ztráty Kunětice, 27
Telefon 603585110
Jméno Ben
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Kříženec
Věk 9 let
Barva Zrzavá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ben je 9 let starý kříženec jezevčíka a kokra. Na své jméno slyší. Váží cca 15 kg. Má na sobě červený látkový obojek s motivem kostí a béžový obojek proti blechám. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. Je zvyklý na pobyt hlavně doma, venku v zimě nebývá. Je hodný, ale možná bude vystrašený. Dne 10.1.2016 v noci byl puštěn na dvorek, aby se vyvenčil. Majitelka ho volala po 10 min. zpět a Ben byl fuč. Utekl dírou v plotě. To udělal již několikrát, ale pokaždé se vrátil. Poslední stopy jsou od Hradce Králové, údajně by měl být ještě s jedním psem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ben

Přihlášení: