Ben

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty Slatina, Slatina 160
Telefon 608660336
Odměna ANO
Jméno Ben
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Kříženec
Věk 14 let
Barva světle hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ben je 14 let starý pejsek, kříženec jezevčíka. Je světle hnědý, mezi nohama má jizvu z mládí do tvaru L. Váží 9-10 kg. Nemá na sobě žádný obojek, není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Na sobě měl hnědý obleček lemovaný šedou kožešinkou. Ztratil se 1.1.15 ve Slatině ze zahrady, okres Nový Jičín. Naposledy byl viděn 1.1.2015 ve Slatině u obchodu. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty znal jen blízké. Je bojácnější, věkem už trochu nervózní. Ostatní pejsky snáší dobře, když na něj nevyjedou. Vodě se vyhýbá. Není zvyklý jezdit v autě. Na svůj věk je zdravý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ben

Přihlášení: