BEN

Datum ztráty 02.05.2018
Místo ztráty Liberec 12, Jiráskova 380
Telefon 777225575
Jméno BEN
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 3 roky
Barva bílý a hnědé skvrny
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Prosím, dnes od 13. hodiny hledáme psa BENA, bílý s hnědými fleky, Jack Russell teriér. Na krku má barevný obojek s obrázky kostí. Bohužel psí známku a kontakt má sundané :-( Vyběhl z domu v Liberci, Jiráskova ulice a má své oblíbené teritorium Pavlovice-Ruprechtice. Hlavně kolem hokejky a Tesca. Prý byl v té době viděn s dalším psem běžet druhým směrem, tj. cyklostezka, Lidl, Růžodol? V tuto dobu už mohou být po Liberci a okolí. Budu vděčná za info a sdílení. Děkuji, kontakt 777225575.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se BEN

Přihlášení: