Ben

Datum ztráty 05.07.2015
Místo ztráty Havířov, Těšinská15a/1600
Telefon 774848427
Odměna ANO
Jméno Ben
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Čivava
Věk 9 Let
Barva Béžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Včera v odpoledních hodinách se ze zahrady ztratil pejsek. Rasa dlouhosrstá čivava, béžové barvy. Slyší na jméno Ben. Děkuji za jakékoliv informace. Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 1.9 Kg. Má bílé "ponožky", jedna z nich je delší. Povahově je společenský, přítulný, má rád i jiné psi. Nikdo se ho nemusí bát. Na jídlo by se nechal možná nechal nalákat. Občas utíkal, ale vždy se rychle našel. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí! Zdravotní stav dobrý, jen už nemá zoubky. Autem umí jezdit. Je zvyklý pouze na pobyt doma. Zimu nemá rád. Telefon 774848427

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ben

Přihlášení: