Ben

Datum ztráty 09.10.2014
Místo ztráty Kunčice pod Ondřejníkem, Kunčice pod Ondřejníkem
Telefon 733523041
Odměna ANO
Jméno Ben
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 6 let
Barva Černo (světle) hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, dne 9.10.2014 mezi 16.30-17.30 hod se nám ztratil yorkšírský teriér. Slyší na jméno Ben(Beník, Beníček, Benji). Je to kluk, je mu šest let, váží 2 kg, je štíhlý, drobného vzrůstu s kratším čumáčkem, barva standartní (medová hlavička a podvozek, tmavě šedá záda), srst matnější, po celém tělě dlouhá cca 7cm (přerostlé stříhání). Je bez papírů. Je spíš plachý, bojácný, nedůvěřivý vůči cizím lidem. Ve stresu nejdříve vyhledává úkryt (např pod gaučem) a je spíše útočný. Utekl ze zahrady, podlezl branku. Žádný obojek na sobě nemá. Nemá, čip ani tetování. Nikdy se takto neztratil. Není kastrovaný. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemusí. Zdravotní stav dobrý. Sní cokoliv. Autem umí jezdit. Telefon 733523041

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ben

Přihlášení: