Ben

Datum ztráty 28.10.2015
Místo ztráty Brloh, Brloh
Telefon 728164608
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Ben
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Český Krumlov
Plemeno Kříženec
Věk 16 let
Barva bílý s černýmí fleky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ben je 16 let starý kříženec. Foto je aktuální. Váží cca 10-12kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaný. Zvláštním znamení je narůžovělá přední tlapka, od toho, jak si ji olizuje. Je mazlivý, přátelský jak k lidem, tak i k ostatním pejskům. V noci se špatně orientuje (stařecký zákal oční čočky). Je odčervený, očkovaný a v čase zaběhnutí byl ve velmi dobré kondici. Je to miláček celé rodiny. Ztratil se 28.10.2015 okolo 17. hod. V obci Brloh u Č.Krumlova. Vyběhl ze zahrady za jiným pejskem (což nikdy dříve neudělal) a od té doby ho nikdo neviděl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ben

Přihlášení: