BEN

Datum ztráty 16.04.2015
Místo ztráty Rudolfov, Příčná 204/1
Telefon 722906421
Jméno BEN
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Bišonek
Věk 3 roky
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Beník je přátelský drobný bišonek se zlomeným ocáskem(na konci lze poznat pohmatem). Jsou mu 3 roky a váží cca 5kg. Má bílou srst. Není kastrovaný. Nemá obojek, čip ani tetování. Ztratil se 16.4.2015. Dopoledne byl na zahradě spolu s komondorem. Když jsme se vrátili domů, byl odtažený plot a pejsek nikde. Několikrát se stalo, že se sám vydal na procházku, ale během hodiny byl zpět, klidně si i štěknul u dveří, abychom ho pustili dovnitř. Rozhodně by se sám necpal pod plotem, který jsme den předtím kontrolovali, zda někde nejsou díry.Dříve již nkolikrát utekl, ale vetšinou se po chvíli sám vrátil. Okolí zná. Je trochu bázlivý a opatrný, zvláště vůči cizím lidem. Na pamlsek by se asi nalákat nechal. Vodu nemá rád, na jízdu autem moc zvyklý není, zvrací, ale do auta nastoupí. Je zvyklý na pobyt doma, má radši teplo. Je aktivní. Telefon 722906421

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se BEN

Přihlášení: