Ben

Datum ztráty 12.01.2015
Místo ztráty Loket u Čechtic, 37
Telefon 602420233
Odměna ANO
Jméno Ben
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Kříženec
Věk cca 9 Let
Barva Černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se 12.01.2015. Nemá čip, ani nemá tetování. Váží cca do 10 Kg. Utekl od domu, lekl se silného větru. Povahově je milý, přátelský a hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Žádný obojek na sobě nemá. Nikdy před tím se takto neztratil. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty bohužel nezná. Je aktivní a má rád pohyb. Vodu a plavání rád nemá. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Zima mu nedělá velké problémy. Je zvyklý převážně na pobyt venku... Telefon 602420233

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ben

Přihlášení: