BEN

Datum ztráty 24.08.2014
Místo ztráty Lanžhot, Lipová 5
Telefon 602743818
Odměna ANO
Jméno BEN
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Knírač střední
Věk 7 let
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
11 Kg vážící pejsek, hravý, mazlivý - cizích lidí se nebojí, slechy nekupírované a vztyčené, ocásek kupírován. V neděli 24.8.2014 při poryvu větru se nám otevřela brána od zahrady u domu. Pes byl viděn pouze v blízkém okruhu bydliště, myslíme si, že ho někdo ,,unesl" !!! - Že se ho někdo v dobré víře ujal, ale nenahlásil nález :( ... Nikdy se neztratil. Kastrovaný není. Okolí moc dobře neznal. Je aktivní a má rád pohyb. Bojí se vody. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Čip, ani tetování nemá. Má na sobě šedý, antiparazitální obojek. Telefon 602743818

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se BEN

Přihlášení: