Bella

Datum ztráty 01.11.2014
Místo ztráty Lukavice u Žamberka, Lukavice
Telefon 739984477
Jméno Bella
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Labradorský retriever
Věk 8 let
Barva zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, moc prosím o pomoc při hledání Bellinky. Narodila se 8.května 2008 u nás v Synkově. Na konci července byla prodána manželům Rybkovým do Lukavice u Žamberka. Nyní jsem se dozvěděla, že fenečku asi před dvěma lety z důvodu stěhování někomu darovali. Chci vědět, zda je fenečka v pořádku a jestli se má dobře. Byla mě přislíbena adresa, ale čekám marně. Pokud někdo máte nějaké info, budu Vám vděčná! Měl by to být statek u lesa, kde chovají koně a ovce, ale nevím zda se tato informace zakládá na pravdě!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bella

Přihlášení: