Bella

Datum ztráty 16.12.2014
Místo ztráty Pardubice, Žižín 15
Telefon 777847632
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bella
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Italský spinone
Věk 6 měsíců
Barva Bílooranžová
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bella je štěně Italského spinona, fenka. V kohoutku má cca 55 cm a váží 23 kg. Má bílou barvu s oranžovými fleky. Má hrubou srst s rašícím knírem. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Obojek na sobě žádný neměla. Utekla 16.12 ještě se dvěma štěňaty. Vylomili kotec a utekli. Naposledy byla všechna tři štěňata viděna v Žižíně. Dvě štěňata se již podařilo najít. Bella je kontaktní, absolutně neagresivní. Možná bude vystresovaná a bude se bát cizích lidí. Ostatní pejsky snáší velice dobře. Autem je zvyklá jezdit, vodu má ráda, je to plavkyně. Fyzicky je aktivní. Nikdy dříve neutekla, okolí ztráty vůbec nezná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bella

Přihlášení: