Bella

Datum ztráty 02.07.2014
Místo ztráty Pustkovec, plk. rajmunda prchaly 261
Telefon 723082663
Odměna ANO
Jméno Bella
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Britská kočka 
Věk 7 let
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Britská lila – slyšící na jméno BELA. Kočka je čipovaná. Je chovaná pouze doma. Okolí z místa ztráty nezná. Není moc přítulná k cizím lidem, ale na jídlo by možná šla. Obojek žádný nemá. Tetovaná není. Utekla poprvé. Kastrovaná není. Je aktivní, má ráda pohyb, ale je i pohodlná. Vodu nemá ráda. Zdravotní stav dobrý. Utekla 2. 7. 2014 z ul. Plk. R.Prchaly, Ostrava-Pustkovec. Jakoukoliv informaci prosím volejte na tel. č. 723 082 663 nebo 602 715 569. Odměna za nalezení Vás nemine. Děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bella

Přihlášení: