Bella

Datum ztráty 19.10.2014
Místo ztráty Písková Lhota, Písková Lhota
Telefon 722147475
Odměna ANO
Jméno Bella
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 1 Rok
Barva ČERNÁ
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V nedeli 19.10 se nam zabehla rocni fenka, cerne barvy krizenec yorksira. Naposledy videna v obci Piskova Lhota u Mlade Boleslavi. Slysi na jmeno Bella. Pri nalezu prosim kontaktujte na cislo 722147475. Za nalezeni financni odmena. Dekuji za pomoc... Lepší fotografie bohužel není. Žádný obojek na sobě nemá. Čip, ani tetování nemá. Je zvyklá spíše být doma. Utekla ze dvora. Váží cca 2 kg. Má ocásek, není kupírovaný. Je uplně celá černá, jen na krku má bílí proužek (od krku až k předním tlapkám). Povahově je hodná, mazlivá, důvěřivá a společenská. Nikdy neutekla. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemá ráda. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Má opticky větší ouška nežli ostatní Joršírci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bella

Přihlášení: