Belinka

Datum ztráty 25.01.2018
Místo ztráty Třemošnice, Lichnická
Telefon 724340290
Jméno Belinka
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva Písková
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Belinka je 10 let stará fenka křížence. Nemá obojek ani čip, není kastrovaná a váží asi 8-9 kg. Má světlou srst, v zimním období trochu narezlou. Ztratila se ve čtvrtek 25.1., když ve večerních hodinách přelezla plot. Upřesnění lokality ztráty: Třemošnice - okres Chrudim, větší města, která jsou poblíž Ronov nad Doubravou, Seč, Heřmanův Městec, Golčův Jeníkov. Kdyby jí kdokoliv viděl nebo měl u sebe doma dejte mi vědět na uvedené telefonní číslo nebo e-mail. Děkuji za pomoc i sdílení.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Belinka

Přihlášení: