Bělinka

Datum ztráty 23.08.2019
Místo ztráty Brno-Královo Pole, Klusáčkova
Telefon 777855741
Odměna ANO
Jméno Bělinka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kříženec
Věk 5 měsíců
Barva Bílá/šedá mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bělinka je 5 měsíců stará kočka. Nemá obojek ani čip, není kastrovaná. Je moc chytrá, přátelská a krásná, proto doufám, že bude v některém z blízkých dvorů, případně u někoho doma. Odchovali jsme ji od miminka. Utekla z bytu na ulici Klusáčkova před dvěma týdny. Ztrátu nám nová majitelka oznámila až nyní. Má teď 5 měsíců a a milujeme ji, proto prosíme o pomoc s hledáním, případně vrácení či jakoukoliv informaci, kde byla spatřena, nebo kde by se v této lokalitě mohla nacházet. Odměna samozřejmostí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bělinka

Přihlášení: