Bela

Datum ztráty 22.08.2018
Místo ztráty Vyškov, Tyršova
Telefon 728164338, 602733981
Odměna 4.000,- Kč
Jméno Bela
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Vyškov
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Bela je 10 let stará černá kříženka. Nemá obojek ani čip, není kastrovaná a váží asi 15 kg. Je hodná, ale plachá a k cizím lidem nedůvěřivá. Ztratila se už 22.8.2018 před veterinární klinikou ve Vyškově, 3.12. se pohybovala v okolí Pustiměře, 28.11. byla viděna v obci Drnovice u Vyškova pobíhat u kostela, týden před tím u autobusové zastávky v Drnovicích směrem na Luleč a dva týdny před tím na hřbitově v Drnovicích a také ve Vyškově u nemocnice. Zřejmě se zdržuje v této lokalitě. Je velmi plachá, nedá se odchytnout.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bela

Přihlášení: