Bela

Datum ztráty 27.01.2014
Místo ztráty Plužná - Čistá, Plužná 43
Telefon 773082536
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Bela
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva Bílá, Zlatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bela, malá bílá kříženka, váha do 9 kg, po celém těle má zlaté skvrny o velikosti dlaně. Přivezli jsme si ji včera z útulku... i při velké opatrnosti se bohužel podařilo pejskovi utéci. Hledali jsme ho, běhal po silnici, poté vběhl na pole a do lesa mezi obcemi Plužná a Čistá. I zde jsme ho hledali a stopovali, ale i když nás pes viděl, odmítl k nám jít. Byl kousek od nás, ale nenechal se chytit. Byl prý velmi fixovaný na svou původní paničku, která je nyní v domově důchodců, právě proto byl psík v útulku a k adopci. Chtěli jsme mu dát nový domov... :-( pomozte prosím:-)

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bela

Přihlášení: