Bedřich

Datum ztráty 14.09.2014
Místo ztráty Tučapy, Tučapy
Telefon 737484709
Odměna ANO
Jméno Bedřich
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Uherské Hradiště
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Černo Hnědý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Prosíme o pomoc. Dne 14.9.2014 se nám ztratil kříženec vlčáka v Tučapech (okres UH). Je 2 roky starý, černý s hnědým žíháním, hodný, nekouše - cizích lidí se nebojí, je milý, hravý - vyloženě mazel a slyší na jméno Bedřich. Čip, ani tetování nemá. Váží cca. 30 kg. Obojek na sobě žádný nemá. Nikdy neutekl. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Za každou informaci budeme vděční, za nalezení finanční odměna. Tel.: 737 48 47 09

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bedřich

Přihlášení: