Bedřich

Datum ztráty 08.06.2014
Místo ztráty Bílé kameny, poblíž Rynoltic
Telefon 774174038
Odměna ANO
Jméno Bedřich
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Jezevčík
Věk 5 let
Barva hnědo zlatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bedřich je čistokrevný dlouhosrstý jezevčík, samec. Je hnědo zlaté barvy. Je mu 5 let a váží 7 kg. Je čipovaný. Ztratil se 8.6. k večeru při procházce v oblasti Bílí kamen nebo-li Sloní kámen. Utekl za zvěří s obojkem i s vodítkem. Obojek byl černý s modrýma tlapičkama, vodítko bylo černé s červenýma tlapičkama. Myslím si, že se z obojího vyvlíkl. Není kastrovaný. Před každým si lehá na záda, ale zároveň je i dominantní. Je hodný, přátelský a společenský. Nekouše, nikdo se ho nemusí bát! Fyzicky je velice aktivní. V minulosti již utekl, okolí ztráty nezná. Číslo čipu: 978000001217404.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bedřich

Přihlášení: