Béďa

Datum ztráty 03.05.2015
Místo ztráty stará vožice, stará vožice 1
Telefon 601554212
Odměna ANO
Jméno Béďa
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Bernský salašnický pes
Věk 9 let
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Béďa je 9 let stará fenka Bernského salašnického psa. Barva srsti trikolor. Váží 30-35kg. Má na sobě kožený černý obojek. Není kastrovaná, ale je cca 2 měsíce po operaci, na břiše má viditelnou jizvu. Ztratila se při procházce dál od domu, kde už se neorientuje. Dříve již několikrát utekla, ale vždy se nejpozději do 1 hodiny vrátila. Je přátelská, nikdo se jí nemusí bát, na pamlsek by se určitě nalákat nechala. Psy i kočky snáší. Vodu má ráda, ale moc neplave. Autem je zvyklá jezdit, asi by nastoupila i k někomu cizímu. Naposledy byla viděna v neděli 3.5. navečer ve Staré Vožici.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Béďa

Přihlášení: