Béda

Datum ztráty 25.01.2015
Místo ztráty Lišov, Čechova 694
Telefon 606343756
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Béda
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Beagle
Věk 5 Let
Barva tříbarevný
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ztracen v lese mezi Lišovem a Červeným Újezdcem, bez obojku. Čip, ani tetování nemá. Váží cca 19 Kg. Poznávací znamení: Na konci zad má jakoby bílého motýlka... Povahově je milý, hodný, přátelský a společenský. Nikdo se ho nemusí bát! Jen z jiných pejsků má strach. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Občas utekl, ale vždy se rychle vrátil. Kastrovaný není. V blízkém okolí by se zorientovat mohl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zimu si moc neužívá. Je zvyklý převážně na pobyt doma... Telefon 606343756

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Béda

Přihlášení: