Beautiful Astra Coeli

Datum ztráty 12.10.2015
Místo ztráty Česká Třebová, U Javorky 181
Telefon 604608410
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Beautiful Astra Coeli
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Norská lesní kočka 
Věk 7 let
Barva černá tygrovaná s bílou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bjůty je kastrovaný kocour, žijící převážně v domě, ale pohybuje se i po ulici a okolních zahradách. Na své jméno slyší. Váží cca 6 kg. Je čipovaný (961001000033668). V pondělí 12.10. se pohyboval v oblasti ulic Pod Horami a U Javorky, viděla jsem ho, když jsem přijela z práce kolem 17. hodiny. Přeběhl přes ulici za kočkou k sousedům. S večerem se na zavolání nevrátil, volala jsem ho několikrát do noci a pak znovu ráno. Když jsem přijela z práce, hledala jsem ho po ulicích a okolních zahradách a mluvila se sousedy.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Beautiful Astra Coeli

Přihlášení: