Beau

Datum ztráty 14.11.2020
Místo ztráty Praha 2 - Vinohrady, Čerchovská 5
Telefon +420222726238
Odměna ANO
Jméno Beau
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1,5 roku
Barva Černý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Beau je 1,5 roku starý kocourek. Má modrý obojek s kontakty na majitelku, čipovaný není. Je kastrovaný a váží cca 4 kg. Je hodný, trochu nedůvěřivý, zvyklý být doma a občas zajít na zahradu u domu. Loni byl nalezený v centru Prahy a už u nás zůstal. Majitelka nemluví česky, kontaktujte prosím přes email nebo pevnou linku (222-72-62-38). I adopted my cat last year and he was really restless so I led him go out in the garden in back of our building every evening. He and his brother were found in a park in Prague. He and his brother were rescued from the park. They are very loving animals. I am sorry that I let Beau go outside. If I find him I certainly won't make that mistake again. My cat has a collar on with a metal attachment that has my land line number (222-72-62-38) and my street address engraved.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Beau

Přihlášení: