Beanie

Datum ztráty 17.09.2023
Místo ztráty Ralsko - Kuřívody 518,
Telefon 734847966
Odměna 20.000,- Kč
Jméno Beanie
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1 rok
Barva Tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Beanie je 1 rok stará zříbarevná kočka. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná a váží cca 4,5 kg. Ztratila z domku přítelových rodičů z noci 16. na 17. září v obci Kuřívody, která spadá pod Ralsko. Je převážně bílá, na hlavě a hřbetu se ji střídají barvy mourovatá a zrzavá. Její poznávací znamení je její pravé očičko, které ji více slzí a může na něm mít více nečistot. Je bázlivá, domácí kočka, která s venkovním prostředím nemá moc kontakt a nebude se moc umět zorientovat.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Beanie

Přihlášení: