Bazuka

Datum ztráty 03.06.2015
Místo ztráty Liběchov, Kokořínská 1
Telefon 775039664
Jméno Bazuka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Kříženec
Věk 4 Roky
Barva šedo černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Utekla se svojí dvouletou dcerou, pravděpodobně lovit. Dcera se po několika hodinách vrátila sama. Bazuka je čipovaná (Cislo cipu: 941000012928338 Je to cip implantovany ve Spanelsku,odkud Bazuka pochazi), ale v té době na sobě bohužel neměla obojek s číslem. Tetování nemá. Povahově je opatrná, ale hodná. Nikdo se jí vůbec nemusí bát. Na jídlo by se možná nechala nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 20 Kg. Občas utíkala, ale vždy se rychle našla. Kastrovaná není, aktuálně možná bude hárat. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. V jídle je vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Otužilá docela je. Telefon 775039664

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bazuka

Přihlášení: