BASTY

Datum ztráty 01.12.2016
Místo ztráty Březová, Příčná 227
Telefon 777490701
Odměna ANO
Jméno BASTY
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva černá a hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Basty je 1,5 roku starý kříženec bernského salašnického psa a německého ovčáka. Má na sobě hnědý kožený obojek, čip ani tetování nemá. Ztratil se ze zahrady na Březové u Sokolova, kde byl umístěn v dočasné péči po odebrání z nevhodných podmínek. Poslední stopa je ze soboty 3.12., nálezcům se ho nepodařilo odchytit, odběhl směrem pryč od nich. Je to velký černohnědý pes s bílou náprsenkou. Člověku neublíží, není třeba se ho bát, ale chytit se asi nenechá, proto je potřeba ihned volat majitelce, než se vzdálí. Odměna nálezci!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se BASTY

Přihlášení: