Basty

Datum ztráty 13.01.2015
Místo ztráty Jirkov, Mostecka 517
Telefon 608095480
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Basty
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Chomutov
Plemeno Moskevský strážní pes
Věk 2 roky
Barva hnědo bila
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Utekl ze zahrady (u sousedů hárá fena). Má čip. Tetování nemá. Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Váží cca 50-60 Kg. Povahově je hodný, přátelský. Nikdo se ho nikdo nemusí bát. Na pamlsek by se nalákat nechal. Žádný obojek na sobě nemá. Chronický útěkář to není! Kastrovaný není. V okolí v místě ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem moc nemusí. Otužilý je. Je zvyklý na pobyt pouze venku... Telefon 608095480

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Basty

Přihlášení: