Barunka a Yoshi

Datum ztráty 07.02.2015
Místo ztráty Lodenice u Berouna, Za kolem 420
Telefon 603455807
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Barunka a Yoshi
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Německý ovčák
Věk .
Barva Černo-žlutá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se fenka a pejsek Německého ovčáka. Ztratili se 07.02.2015 v obci Lodenice u Berouna. Černo-žlutá srst. Utekli ze zahrady. Oba váží cca do 30ti kg. Povahově jsou přátelští, společenští. Nikdo se jich nemusí bát. Na pamlsek by se asi nechali nalákat. Ani jeden z nich nemá na sobě žádný obojek. Nejsou chroničtí útěkáři. Okolí v místě ztráty by znát měli. Jsou aktivní, mají rádi pohyb. Vody se nebojí ani jeden. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý u obou. Autem umí jezdit. Jsou zvyklí převážně na pobyt venku. Otužilí by být měli, zima jim více méně nevadí... Barunka je fenka. Má tetování, čip nemá. Číslo zatím není k dispozici. Kastrovaná je. Věk 2,5 roku. Yoshi je samec. Nestojí mu jedno ucho. Má čip a má i tetování. Čísla také nejsou k dispozici. Kastrovaný není. Věk 1,5 roku. Telefon 603455807

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Barunka a Yoshi

Přihlášení: