Bárt

Datum ztráty 14.01.2015
Místo ztráty Hradec nad Moravicí, Gudrichova 762
Telefon 777640767
Jméno Bárt
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Kříženec
Věk 3 Roky
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jedná se o malého křížence jezevčíka s kokršpanělem. Je černé barvy s bílým pruhem na hrudi. Čip má. Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Tetování nemá. Má na sobě černý, textilní obojek, se známkou se jménem a číslem (ale známku mohl ztratit). Váží cca 7 Kg. Utekl ze zahrady. Povahově je mazel, hodný, společenský a přátelský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat umí, vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý je, zima mu moc nevadí... Telefon 777640767

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bárt

Přihlášení: