Bárt

Datum ztráty 02.07.2014
Místo ztráty Albeř (Nová Bystřice), č.p. 58
Telefon 605472664
Odměna ANO
Jméno Bárt
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Parson Russell Teriér
Věk 5,5 roku
Barva Bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se bílý pejsek se světle hnědými skvrnami na hlavě slyšící na jméno Bárt. Ztratil se v úterý 1.7. 2014 v Albeři u Nové Bystřice, okres Jindřichův Hradec. Prosíme Vás o pomoc při jeho hlednání, veškeré informace prosím volejte nebo pište na tel. číslo 605472664 nebo 777958035. Děkujeme! Ztrtil se z procházky. Povahově je přátelský, ale i trochu plachý. Obojek na sobě nemá. Tetování v uchu 2354. Čipovaný není. Nikdy se nezaběhl. Kastrovaný není. Okolí z místa z místa ztráty zná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojím, ale nechce se mu do ní. Zdravotní stav výborný.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bárt

Přihlášení: