Baron

Datum ztráty 30.03.2015
Místo ztráty Habartov, Gagarinova 55
Telefon 602751558
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Baron
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Dalmatin
Věk 12
Barva černá,bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Baronovi je 12 let, na své jméno slyší. Je to dalmatin křížený s českým strakatým psem (dalmatin s hodně černými fleky). Váží cca 25 kg, není kastrovaný. Nemá čip ani tetování. Má jizvu na pravé přední pacce po odoperovaném nádoru. Ztratil se v Habartově 30.3.2015, při venčení utekl. Již dříve se několikrát zaběhl, ale sám se vracel domů, okolí ztráty zná. Vodu moc rád nemá, ale plavat umí. Není zvyklý na cestování autem - zvrací. Je zvyklý na pobyt doma, je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Baron

Přihlášení: