Bárny

Datum ztráty 24.11.2014
Místo ztráty Rasochy, Rasochy
Telefon 606683650
Jméno Bárny
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Jezevčík
Věk 2 Roky
Barva Hnědo-černý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Drsnosrstý jezevčík slyšící na jméno Bárny. Měl na krku dva obojky na kterých je zevnitř telefon na majitele. První obojek je reflexní červený a druhý kožený hnědý, bez známky. Váží cca 9 Kg. Ztratil se v terénu. Okolí v místě ztráty moc dobře nezná. Povahou je přítulný, hodný, přátelský a společenský. Takže se nikdo vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se nechal odchytit. Občas utíkal, ale takto dlouho pryč je prvně. Čip nemá. Ale je tetovaný. Číslo tetování: Zatím není k dispozici. Kastrovaný není. Je velice aktivní a má rád pohyb. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý na pobyt hlavně venku... Telefon 606683650

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bárny

Přihlášení: