Bárny

Datum ztráty 18.08.2016
Místo ztráty České Budějovice, Písecká
Telefon 776165255
Jméno Bárny
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Labradorský retriever
Věk 3 roky
Barva Černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Marně se pokouším najít mého pejska, kterého mi otec odvezl, někam ke Zlivi. Našla jsem si praci a už jsem neměla tolik času, ale nezanedbávala jsem ho, před prací i po práci jsem s ním chodila ven. Otec si našel přítelkyni a té se nelíbilo, že pejskovi padají chloupky. Je to kříženec labradora a setra, slyší na jméno Bárny. Teď v prosinci mu budou 3 roky, vážil cca 25-30 kg. Je celý černý, nemá čip a není ani kastrovaný. Umí základní povely, je přítulný, miluje vodu a míček.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bárny

Přihlášení: