Barney

Datum ztráty 07.02.2019
Místo ztráty Čáslav, Husova 464
Telefon 732615713
Jméno Barney
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Americký stafordšírský terier
Věk 4 roky
Barva světle hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Barny je mladý zdravý pes, nebyl čipovaný ani kastrovaný. Do psího útulku v Zábřehu se během dvou let dostal 2x což jeho citlivé duši nijak nepomohlo. Barney měl problém bezdůvodně vyjížděl, nebo nás zahnal do kouta, dorážel na nás a pak přišlo jeho typické štípání do stehen. U nás jsme mu a jeho duši nedokázali pomoci, proto jsme s obrátili na Bull azyl Čáslav a Barneyho 31. 8. 2018 do Azylu převezli. Od tohoto dne o něm nemáme žádnou Informaci. Azyl s námi nekomunikuje, proto prosíme o pomoc.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Barney

Přihlášení: