Barney

Datum ztráty 01.05.2015
Místo ztráty Česká Kamenice, Lipová 482
Telefon 774001489
Jméno Barney
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Labradorský retriever
Věk 2 roky
Barva Černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Zaběhl se pes v České Kamenici 1 rok starý černý Labrador s bílou náprsenkou, hodný neublíží naopak je přítulný a jde za každým... Povahově je společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se asi nechal nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Zaběhl se dne 30.4 nad ránem. Není čipovaný. Tetování také nemá. Na sobě měl šedý, odblešovací obojek. Jinak klasický obojek nemá. Váží cca 30 Kg. Utekl ze zahrady. Chronický útěkář to není. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu moc nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem není zvyklý jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý docela je. Slyší na jméno Barney akorát nenajde cestu zpět domů. Naposledy zahlédnutý 1.5. (včera) večer. Na místo jsme hned jeli, ale nenašly. Je prohledané celé město, všechny uličky ale nikde nebyl. Kdokoliv by ho zahlédl prosím informuje na číslo 774 001 489 děkuji

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Barney

Přihlášení: