Barnabasch

Datum ztráty 29.10.2015
Místo ztráty České Budějovice, Pekárenská 41
Telefon 739069417
Odměna ANO
Jméno Barnabasch
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Barevný boloňský psík
Věk 5 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Barnabasch je 5 let starý barevný boloňský psík. Je černé barvy a váží 7 kg. V době ztráty na sobě neměl žádný obojek. Čip nemá, ale je tetovaný - 1710, kastrovaný není. Ve čtvrtek okolo 15.00 utekl ze zahrady na Pekárenské ulici u Palackého náměstí v Č.Budějovicích pětiletý ostříhaný černý boloňský psík Barnabasch. Je velmi přátelský ke psům i lidem, k cizím lidem trochu ostýchavý.Je možné, že se připojil k nějakému psu či fence. Naposledy byl spatřen v Husově kolonii okolo 18.00 29.10.2015. Za jakékoliv info budeme vděční. Nálezce prosíme o navrácení pejska, nabízíme odměnu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Barnabasch

Přihlášení: