Barča

Datum ztráty 01.04.2018
Místo ztráty Libchavy, 90
Telefon 603542526
Jméno Barča
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva Černo hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Barča je 5 let stará fena. Na své jméno slyší. Nemá obojek ani čp. Váží cca 25 kg. Je to kříženec labradora. Ztratila se včera po poledni naším dětem které jsou v Libchavach u babičky na prázdninách. Zmizela ze zahrady kde byla asi.deset minut sama. Pravděpodobně přeskočila plot a za něčím běžela, je velmi přátelská a hravá tak možná za nějakým pejskem. Je kastrovaná. V Libchavach to nezná a byla mozna videna včera večer v Ústí nad Orlicí okolo 18 hod u hlavní silnice směrem na Č.Třebovou a okolo půlnoci v Hylvatech.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Barča

Přihlášení: