Barborka

Datum ztráty 04.08.2018
Místo ztráty Svitavy, Lánská
Telefon 733178614
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Barborka
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Svitavy
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 rok
Barva Trojbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočička se ztratila na okraji Svitav směrem na Brno asi 4.8.2018. Umístěna byla z útulku výlučně do bytových podmínek, bohužel dohoda nebyla dodržena. O ztrátě jsme se dozvěděli teprve nyní. Kočička je velmi mazlivá, zvědavá, určitě mohla vlézt někomu do sklepa, garáže, ale mohlo ji také odvézt auto někam daleko. Může a nemusí mít obojek proti klíšťatům. Kočička byla zachráněna jako malé kotě a dochovaná ručně, určitě nebude mít instinkty venkovních koček. Email: mikeshb@seznam.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Barborka

Přihlášení: