Barbor

Datum ztráty 01.05.2015
Místo ztráty Praha 19 - Kbely, Vitíkova 333/17
Telefon 723812888
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Barbor
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1,5 roku
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Barbor je 1,5 roku starý kocourek. Je celý černý, má zelené oči. Má cca 4-5 kg. Na krku má zelený antiparazitní obojek. Je kastrovaný. Nemá čip ani tetování. Dne 2.5. 2015 se nevrátil z pravidelné noční procházky. Majitelé ho mají doma spolu s jeho 2 sourozenci, žijí převážně venku, jsou polodivocí. Naposledy jsme ho viděli 1.5. asi v 22:00. V okolí se dobře orientuje. Barbor je plachý, venku se nenechá pohladit ani od majitelů, doma je to mazel. Je aktivní. Prosíme pomozte! Odměna 1000,- Kč.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Barbor

Přihlášení: