Bára

Datum ztráty 14.02.2015
Místo ztráty Strakonice-Strunkovice, nad jezem
Telefon 720337690
Odměna 500,- Kč
Jméno Bára
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Strakonice
Plemeno Welššpringršpaněl
Věk 8-9 let
Barva černobílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Bára je 8-9 let stará fenečka, plemeno Špringršpaněl. Je černobílá, váží cca 15 kg. Na čumáčku má černé puntíky. Na sobě měla červený koženkový obojek se jménem a adresou. Neví se, zda je čipovaná, tetovaná, nebo kastrovaná. Byla u nového majitele krátkou chvíli. Utekla dne 14.2.15 při procházce v oblasti Strakonice Strunkovice. Okolí ztráty moc nezná. Vypadá mladší než jí ve skutečnosti je. Je přátelská, má ráda lidi. Je zvyklá na ostatní pejsky. Autem je zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bára

Přihlášení: