Bára

Datum ztráty 25.03.2015
Místo ztráty Praha, ?
Telefon 607574517
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Bára
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Německý ovčák
Věk 5 let
Barva černá se znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bára je 5 let stará fenka, plemeno Německý ovčák. Je černá se znaky. Váží cca 40 kg. Přítelkyně mi fenku odcizila a je nezvěstná, mohla ji utéct nebo cokoliv jiného, stalo se 25.3.2015 v Praze, oblast není známa. Fenka je čistokrevná a má tetované číslo v uchu 07093. Zvláštnost: má pigmentovou skvrnu na jazyku o velikosti fazole. Není čipovaná, ani kastrovaná. K lidem není agresivní. Ostatní pejsky snáší dobře, ale fenky nesnese. Vodu má ráda, je to plavkyně. Autem je zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní, za jakékoliv informace děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bára

Přihlášení: