Bára

Datum ztráty 14.08.2015
Místo ztráty Aš, Nový Žďár 41
Telefon 723953503
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Bára
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Cheb
Plemeno Argentinská doga
Věk 6 měsíců
Barva bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bára je 6 měsíců stará fenečka Argentinské dogy. Na své jméno slyší. Je celá úplně bílá. Má hodně kupírované uši. Nemá na sobě žádný obojek, není tetovaná, ale je čipovaná (941000017001948). Váží 22kg. Utekla ze zahrady 14.8. cca ve 14 hodin v obci Aš-Nový Žďár. Není kastrovaná, ale nehárá. V okolí se moc nevyzná, žila zde jen 14 dní. K lidem je docela plachá, ale na pamlsek by se nechala nalákat. S ostatními psy nemá problém, kočky honí. Vodu miluje, na jízdu autem je zvyklá. Je zvyklá na pobyt doma i venku. Je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bára

Přihlášení: