Bára - Barča

Datum ztráty 13.07.2014
Místo ztráty ,
Telefon
Odměna ANO
Jméno Bára - Barča
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Kočka domácí 
Věk 4 měsíce
Barva Zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 13.7. v neděli ráno se nám ztratila 4 měsíční kočička - koťátko slyšící na jméno Bára - Barča. Je celá zrzavá s malou bílou náprsenkou pod krčkem. Je velmi přítulná a společenská, zkrátka náš velký venkovní mazlík. Prosím o jakékoliv info o koťátku. V případě nálezu je jistá velká sladká odměna. Děkuji moc! Utekla ze zahrady. Nemá žádný obojek. Není tetovaná, ani čipovaná. Nikdy neutekla. Kastrovaná není. Okolí z místa ztráty nezná. Je aktivní, živá, má ráda pohyb. Zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bára - Barča

Přihlášení: