Balder

Datum ztráty 05.06.2015
Místo ztráty Brno, Moravanské lány
Telefon 605014789
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Balder
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Faraónský pes
Věk 5 let
Barva Rudohnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Balder je 5 let starý Faraonský pes. Slyší na jména Balder, Baldík, Balda. Váží 30 kg, v kohoutku má přes 70 cm, je to největší jedinec tohoto plemene v republice. Nemá na sobě žádný obojek. Je čipovaný (203098100284984 CZE). Není kastrovaný. Je celý rezavý, pouze konce tlapek a špičku ocasu má bílou. 5.6.utekl ze zahrady dírou v plotě ještě s další fenou, která se ale vrátila. Nikdy dříve se neztratil, okolí dobře zná. Je hodný, nekouše. Na pamlsek se asi nechá nalákat, pokud bude hladový. Vodu moc rád nemá, rozhodně sám do vody nepůjde. Na cestování autem je zvyklý. Je zvyklý být přes den v létě venku, jinak je doma. Je aktivní a má silný lovecký pud.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Balder

Přihlášení: