Balda

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty Rudná, 334
Telefon 777117926
Jméno Balda
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 9
Barva hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Balda je 9 let starý pes, kříženec, voříšek. Je hnědo černý a má už věkem šedivý čumák. Váží cca 15 kg. Na krku má hnědý kožený obojek s kapslí, ale adresa v ní není. Není čipovaný, ani tetovaný. Je kastrovaný. Ztratil se v Rudné dne 1.1.15, přeskočil plot a utekl pryč, lekl se petardy. Možná se o plot poranil. Poslední dobou často utíkal a toulal se po Rudné, ale do druhého dne nás informovali, že si ho máme vyzvednout v Rudné v Lidlu nebo v Sokolovně v Rudné nebo na policii. Okolí ztráty zná, ale nikdy se nedokázal sám vrátit. Pokud by ho někdo viděl, dejte mi prosím vědět, volejte ve dne, v noci. Je moc hodný, nekouše, naopak důvěřivý a společenský. Ostatní pejsky snáší dobře. Vody se nebojí, v autě je zvyklý jezdit. Fyzicky je na svůj věk velice aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Balda

Přihlášení: