Baks

Datum ztráty 13.04.2014
Místo ztráty Kynšperk nad Ohří, Tyršova 584
Telefon 603452676
Odměna ANO
Jméno Baks
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Labradorský retriever
Věk 4
Barva Bílá, Oranžová
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se okolo šestnácté hodiny v neděli 13.4. u rodinného domu, nevrátil se z venčení. Když majitelé otevřeli bránu domu a nakládali věci do auta, odběhl a již se nevrátil. V minulosti utekl vícekrát, ale vždy se vrátil. Není kastrovaný. Na krku měl kovový polostahovací obojek se známkou Kynšperka a bílý obojek proti blechám. Na retrívra má dlouhé nohy a je hodně hubený. Je v dobré kondici. Není čipovaný ani kastrovaný. Je hodně vázaný na rodinu, s cizím by dobrovolně nešel. Nikdo ho od té doby neviděl. Majitelé vyvěsili svoje letáky do okolí, rozhlásili v místním rádiu, obvolali útulky , městskou policii, veterináře.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Baks

Přihlášení: