Bak

Datum ztráty 08.11.2014
Místo ztráty Šindelová, Obora 30
Telefon 603584411
Odměna 4.000,- Kč
Jméno Bak
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Kříženec
Věk 7 let
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bak je 7 let starý pes, kříženec pravděpodobně velkého knírače s dogou. Je černý a váží 50 kg. Jedno ucho má směrem dolů a druhé nahoru. Na levé straně krku má hmatatelnou bulku, asi po klíštěti. Ztratil se 8.11. z procházky v oblasti Obora 30, u obce Šindelová, okres Sokolov. Asi chytil stopu a běžel pryč. Na sobě měl kovový stahovací obojek s očkovací známkou a textilní náhubek, který si ale pravděpodobně mohl sundat, jelikož nebyl na pevno. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Původem je z útulku, bojí se chlapů a je k lidem opatrný, ale hodný! Na pamlsek by se nalákat asi nechal. Bojí se ran. Nemá rád psy, feny mu nevadí. Okolí ztráty zná, jezdí tam na chalupu dlouho. Občas utekl, ale vždy se vrátil. Má rád vodu, je to plavec, autem je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bak

Přihlášení: