Bak

Datum ztráty 05.04.2016
Místo ztráty Úvaly u Prahy, Pernerova 1233
Telefon 731478867
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bak
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Labradorský retriever
Věk 4,5 roku
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bak je 4,5 roku starý černý labrador. Na své jméno slyší. Info o obojku nemáme, čipovaný ani tetovaný není. Je kastrovaný a váží cca 40 kg. Ztratil se 5.4.2016 se Úvalech u Prahy kolem poledne. Bak je z útulku, ale v adopci je už přes rok. Prosmýkl se kolem kočárku, když majitelka vycházela ven z branky, na volání nereagoval a utíkal pryč. Je k lidem a dětem velmi přátelský, pejsky spíše ignoruje. Měú Úvaly byl volán taktéže útulky a depozita v okolí. Majitelka ho dva dny hledá po okolí, nemá internet ani PC a nyní už si nevěděla rady. Není po něm vidu ani slechu!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bak

Přihlášení: