Bajka

Datum ztráty 09.12.2019
Místo ztráty Drozdov,
Telefon 606810081
Odměna 500,- Kč
Jméno Bajka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Kříženec
Věk 5,5 roku
Barva zrzavá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Bajka je 5,5 roku stará fenka. Na jméno slyší a váží cca 22 kg. Má jen obojek kožený hnědý, na kterém jsou zbytky bíle napsaného jména feny a tel.číslo na mě. Čip ani tetování nemá. V pondělí odpoledne utekla i se svojí mámou, černou fenou stejné výšky Aidou. Aida se večer vrátila celá od bahna, Bajka nikoliv. Bajka utíká často, i když teď, od narození miminka, delší dobu neutekla, loví zajíce, ale je velmi přátelská k lidem, schopna s kýmkoliv se pomazlit. Vždycky se zatím vrátila.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bajka

Přihlášení: